Anasayfa > Basın-Yayın > Duyurular

ANKARA ŞUBE 4. OLAĞAN GENEL KURULU

04 Ekim 2022
Ankara Şube Yönetim kurulumuzun 15.09.2022 tarih ve 130 nolu kararı gereğince; Sendikamız Tüm Yerel-Sen Ankara Şube 4. Olağan Genel Kurulu 11.11.2022 Cuma günü  10:00 – 17:00 Saatleri arasında Hatay sokak no:4/13 Ankara Şube adresinde yapılacağı; yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda 18.11.2022 Cuma günü 10:00 – 17:00 saatleri arasında Gazi Mustafa Kemal Blv. No:111 Akar İnternational Hotel adresinde yapılmasına karar verilmiştir.
GÜNDEM 
1.      YOKLAMA VE AÇILIŞ
2.      SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI’NIN OKUNMASI
3.      DİVAN KURULUNUN OLUŞTURULMASI
4.      DİVAN KURULUNUN GÜNDEMİ OKUMASI VE OYLAMASI
5.      AÇILIŞ KONUŞMASI VE KONUŞMALAR
6.      FAALİYET RAPORLARININ (YÖNETİM, DENETİM, DİSİPLİN) OKUNMASI VE İBRASI
7.      MALİ RAPORUN OKUNMASI VE İBRASI
8.      ZORUNLU ORGANLARA SEÇİLECEK ADAYLARIN BELİRLENMESİ
9.      ZORUNLU ORGANLARIN SEÇİMİ
10.    DİLEK VE TEMENNİLER
11.    KAPANIŞ
 
   
 
Şubeler Tümü
ADANA ŞUBE
Şube Başkanı : Seniha SOYLUGAN
ANADOLU 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : ABDÜLMUTTALİP GÜRBÜZ
ANKARA ŞUBE
Şube Başkanı : Hüseyin YILMAZ
ANTALYA ŞUBE
Şube Başkanı : Demet KURUPINAR
AYDIN ŞUBE
Şube Başkanı : Mehmet BOZKURT
BALIKESİR ŞUBE
Şube Başkanı : Sezer YILDIZ
EDİRNE ŞUBE
Şube Başkanı : Mümin Tolgahan ARİCANLİ
ESKİŞEHİR ŞUBE
Şube Başkanı : Caner ÖZCAN
HATAY ŞUBE
Şube Başkanı : Engin Mansuroğlu
İSTANBUL 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : BURAK UZUNTAŞ
İSTANBUL 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : ÖZLEM OSOY
İSTANBUL 3 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Sezgin SEVİNÇ
İSTANBUL 4 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Gürhan KEÇELİ
İSTANBUL 5 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : ABDÜLHAMİT PEHLİVAN
İZMİR 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Ahmet KOLLAR
İZMİR 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : ÖMER EŞKİ
İZMİR 3 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Yücel YILBAŞI
KIRKLARELİ ŞUBE
Şube Başkanı : SALİH CANBAZ
MUĞLA ŞUBE
Şube Başkanı : YÜCEL KILINÇ
TEKİRDAĞ ŞUBE
Şube Başkanı : Ali Şahin GÜLEN
Adıyaman İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ÜNAL BAYRAM
Afyonkarahisar Temsilciliği
Şube Temsilcisi : FAHRİ SELVİ
Amasya İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Bilecik Temsilciliği
Şube Temsilcisi : FAHRETTİN DURAL
Burdur Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MESUT ÇÖREKLİ
Çanakkale Temsilciliği
Şube Temsilcisi : HASAN KART
Denizli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ÖZKAN KARAKAYA
Diyarbakır Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Ayhan GÜN
ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİ
Şube Temsilcisi : ABDÜLMUTTALİP GÜRBÜZ
KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ
Şube Temsilcisi : Fatih KÖRÜK
Karabük Temsilciliği
Şube Temsilcisi : OKAN ÇAKIR
Karaman Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Kars Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Kayseri Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TAYFUN DİNÇER
Kırşehir Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ERTUĞRUL VAR
Kocaeli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : CİHAN ALKAN
Konya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : HASAN YALÇINKAYA
Malatya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İLKER GÖKTAŞ
Manisa Temsilciliği
Şube Temsilcisi : RECEP ABATAY
Mersin Temsilciliği
Şube Temsilcisi : SÜLEYMAN SARISOY
Nevşehir İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi : GAZANFER YAPAR
Niğde Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Recep Üstüntaş
Ordu Temsilciliği
Şube Temsilcisi : YUSUF BAŞTA
Osmaniye Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Samsun Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TÜRKER DİZDAR
Sinop Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MURAT ERSOY
Sivas Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Şevki KABASAKAL
Tokat Temsilciliği
Şube Temsilcisi : BÜLENT TÜREM
Uşak Temsilciliği
Şube Temsilcisi : KENAN KARA
Yalova Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Yozgat Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Zonguldak Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MELİH KUMBAS
Hızlı Erişim
Bilgi & Belgeler Tümü