Anasayfa > Basın-Yayın > Haberler

1. Olağan Genel Kurul

11 Kasım 2019
Okunma sayısı : 1623
1. Olağan Genel Kurulun çoğunluklu 06.12.2019 tarihinde, çoğunluksuz 09.12.2019 tarihinde yapılacaktır.
TÜM YEREL-SEN (Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası) İstanbul 3 Nolu Şubesinin 1. Olağan Genel Kurulu, İzzetpaşa Mahallesi, Çam Sokağı No:1 K.1 Şişli İstanbul adresinde çoğunluklu 06.12.2019 tarihinde, çoğunluksuz 09.12.2019 tarihinde yapılacaktır.

2821 sayılı Seçimler Kanununun 14. maddesi ve 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanununun 10. maddesi uyarınca ilan olunur.


Gündem    :
1- Açılış ve Yoklama
2- Divan Heyetinin seçimi
3- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı
4- Seçimler
       a) Şube Yönetim Kurulu seçimi
       b) Şube Denetleme Kurulu seçimi
       c) Şube Disiplin Kurulu seçimi
       d) Üst Kurul delegelerin seçimi
5- Dilek ve Temenniler
6- Kapanış


Habere ait fotoğraflar

Şubeler Tümü
ADANA ŞUBE
Şube Başkanı : Seniha SOYLUGAN
ANKARA ŞUBE
Şube Başkanı : Hüseyin YILMAZ
ANTALYA ŞUBE
Şube Başkanı : Demet KURUPINAR
AYDIN ŞUBE
Şube Başkanı : Mehmet BOZKURT
BALIKESİR ŞUBE
Şube Başkanı : Sezer YILDIZ
EDİRNE ŞUBE
Şube Başkanı : Mümin Tolgahan ARİCANLİ
ESKİŞEHİR ŞUBE
Şube Başkanı : Caner ÖZCAN
HATAY ŞUBE
Şube Başkanı : Engin Mansuroğlu
İSTANBUL 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : BURAK UZUNTAŞ
İSTANBUL 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : MUAMMER HANTAL
İSTANBUL 3 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Sezgin SEVİNÇ
İSTANBUL 4 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Gürhan KEÇELİ
İZMİR 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Bülent TEKİN
İZMİR 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : ÖMER EŞKİ
İZMİR 3 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Ergül GÜLMEZ
KIRKLARELİ ŞUBE
Şube Başkanı : SALİH CANBAZ
MUĞLA ŞUBE
Şube Başkanı : SALİH YILDIZ
TEKİRDAĞ ŞUBE
Şube Başkanı : Halil SEVİL
Adıyaman İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ÜNAL BAYRAM
Afyonkarahisar Temsilciliği
Şube Temsilcisi : FAHRİ SELVİ
Amasya İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Bilecik Temsilciliği
Şube Temsilcisi : FAHRETTİN DURAL
Burdur Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MESUT ÇÖREKLİ
Çanakkale Temsilciliği
Şube Temsilcisi : HASAN KART
Denizli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : SÜLEYMAN ÇİZMECİ
ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİ
Şube Temsilcisi : ABDÜLMUTTALİP GÜRBÜZ
Karabük Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MUSTAFA AYDINLI
Karaman Temsilciliği
Şube Temsilcisi : BEKİR SELVİ
Kars Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Kayseri Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TAYFUN DİNÇER
Kırşehir Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ERTUĞRUL VAR
Kocaeli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : CİHAN ALKAN
Konya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : HASAN YALÇINKAYA
Malatya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İLKER GÖKTAŞ
Manisa Temsilciliği
Şube Temsilcisi : RECEP ABATAY
Mersin Temsilciliği
Şube Temsilcisi : SÜLEYMAN SARISOY
Nevşehir İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi : GAZANFER YAPAR
Niğde Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Recep Üstüntaş
Ordu Temsilciliği
Şube Temsilcisi : YUSUF BAŞTA
Osmaniye Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Samsun Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TÜRKER DİZDAR
Sinop Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MURAT ERSOY
Sivas Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Şevki KABASAKAL
Tokat Temsilciliği
Şube Temsilcisi : BÜLENT TÜREM
Uşak Temsilciliği
Şube Temsilcisi : KENAN KARA
Yalova Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Yozgat Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Zonguldak Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MELİH KUMBAS
Hızlı Erişim
Bilgi & Belgeler Tümü