Üye Ol TEL: 0312 4192980-81 - FAX: 0312 4192971
Anasayfa > Basın-Yayın > Haberler

Tüm Yerel Sen 8 Yaşında!

8. kuruluş yılımızı kutlarken; Sınıf Bilinciyle Emeğe, Yurttaş Bilinciyle Cumhuriyete, Ulus Bilinciyle Vatanımıza sahip çıkmaya devam ediyoruz. Bu 8 yılda sendikamızın kuruluşunda ve büyümesinde emeği olan tüm mücadele arkadaşlarımı yürekten selamlıyoruz.  (09.09.2021)
Devamı >>

Tüm Yerel Sen 8 Yaşında

 (09.09.2021)
Devamı >>

Ata’mızın huzurundayız

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Arap MUCUR, Genel Sekreter Savaş Çerkez, Genel Mali Sekreter Çetin Saygı, Genel TİS Hukuk Sekreteri Gül MUTLU, Genel Örgütlenme Sekreteri Ahmet YEŞİLAĞAÇ, Sendikamızın Şube Başkanları, İl Temsilcileri, Şube Yöneticileri, Üyelerimiz, eski yöneticilerimiz ve Kurucu Genel Başkanımız Vicdan BAYKARA ile beraber Anıtkabir’de, kuruluşumuzun 8. yıldönümünde Ata’mızın huzurundayız. (09.09.2021)
Devamı >>

Sivas Kongresi 102 Yaşında

Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde;”Ya İstiklal Ya Ölüm” denilerek manda ve himayenin reddedildiği; Milli Mücadelenin ve Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı Sivas Kongresinin 102.Yılı Ulusumuza kutlu olsun (04.09.2021)
Devamı >>

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Şanlı tarihimizde büyük fedârlık ve emeklerle verilen mücadelelerin en büyüklerinden 30Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Bu eşsiz zaferi bize armağan eden Ulu Önder M.K.Atatürk başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. (30.08.2021)
Devamı >>

Teşekkürler İtfaiye Emekçileri

Ülkemizin yangın bölgelerinde ilk andan itibaren gece gündüz demeden yangın söndürme çalışmalarında fedakarca mücadele gösteren başta İtfaiye ekiplerimiz olmak üzere, çalışmalara katılan tüm ekipler ve yardımsever vatandaşlarımıza minnettarız. İyiki varsınız.  (09.08.2021)
Devamı >>

Zabıta Haftası Kutlu Olsun

Zabıta Teşkilatı kuruluşundan bugüne içtimai hayatın tanzim edilmesinde büyük rol oynamakta, huzur ve refahın temininde diğer kolluk kuvvetlerimizle beraber canla başla mücadele etmektedir.  (03.08.2021)
Devamı >>

BİRLEŞİK KAMU-İŞ'İN ÇALIŞMA BAKANLIĞI ÖNÜNE GİTMESİ VE TİS TALEPLERİNİ AÇIKLAMASI POLİS TARAFINDAN ENGELLENDİ

6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri öncesinde Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş, Milli Kütüphane önünden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı önüne yürümek ve burada basın açıklaması yapmak istedi ancak polis izin vermedi. Konfederasyonumuz sözde konfederasyon Memur-Sen’in yetkili olmasını protesto etmek ve görüşmelerin tiyatro olduğunu göstermek istedi. (02.08.2021)
Devamı >>

KONFEDERASYONUMUZ İZMİR’DEN İKTİDARA SESLENDİ

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş ve bağlı sendikalarımızla; Burdur’dan başlattığı, Antalya ve Aydın'dan devam ettirdiği basın açıklamalarını İzmir'de sürdürdü.  (28.07.2021)
Devamı >>

TİS taleplerimizi açıkladık

 (26.07.2021)
Devamı >>

BURDUR’DA BAŞLAYAN EMEK MÜCADELEMİZİ ANKARA’DA TAMAMLAYACAĞIZ

 (25.07.2021)
Devamı >>

Tüm Yerel-Sen Başkanı Tamer Yiğit Güler: “Emekçilerin her konuda yanlarındayız”

Tüm Yerel -Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler Ege’nin Sesi TV’de Ulaş Üstündağ’ın konuğu oldu. Emekçilerin hak mücadelesi konusunda açıklamalarda bulunan sendika başkanı Tamer Yiğit Güler: “Hangi siyasi anlayış iktidarda olursa olsun her yaptıklarını doğru bulan sendikacılık anlayışı bu ülkede olmamalı. İki yüzlü bir anlayışa prim vermemeliyiz” dedi.“AMACIMIZ ÜYELERİMİZİN SOSYAL VE EKONOMİK HAKLARINI KORUMAK”Tüm Yerel - Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler sendikanın amaçlarını sıralayarak: “Biz Atatürk önderliğinde Cumhuriyet’in değerlerine sahip çıkan bir sendikayız. Tüm-Yerel-Sen’in kuruluş amacı bölgesellikten ziyade Türkiye’deki bütün emekçilerin sorunlarıyla ilgilenmektir. Doğru hamleleri yaptığımızı düşünüyorum. 7 yıllık süreçte CHP’li 11 Büyükşehir Belediyesi’nin hemen hemen 6’sında yetkili sendikayız. Bizim amacımız üyelerin, sosyal, ekonomik ve özlük haklarını korumaktır. Emekçilerin baskıya ve zulme uğradıkları her konuda da onların yanındayız” dedi. (16.07.2021)
Devamı >>

Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye

Ne Dikta Ne Darbe Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye. Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir. #tambağımsıztürkiye (15.07.2021)
Devamı >>

KONFEDERASYONUMUZ TİS TALEPLERİMİZİ AÇIKLADI

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş ve bağlı sendikalarımızla birlikte; 2022-2023 yıllarına ait 6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerine ilişkin kamu emekçilerinin ekonomik, sosyal ve özlük hakları konusundaki taleplerimizi ve çözüm önerilerimizi kamuoyuna açıkladı. (12.07.2021)
Devamı >>

Hacıbektaş Belediyesi Başkanlığı ile Sendikamız arasında toplu sözleşme imzalandı.

Hacıbektaş Belediyesi Başkanlığı ile Sendikamız arasında toplu sözleşme imzalandı. Genel Başkanımız Tamer Yiğit GÜLER ve Belediye Başkanımız Sayın Arif Yoldaş ALTIOK’a, emeğe ve emekçiye verdiği değer ve katkı için teşekkür ederiz. Tüm emekçilerimize hayırlı olmasını dileriz. (12.07.2021)
Devamı >>

İzmir 3 Nolu Şube’nin 1. Olağan Genel Kurulu

 (29.06.2021)
Devamı >>

YKS’ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Uzun ve zorlu bir çalışma maratonunun ardından emeklerinizin karşılığını aldığınız, başarılı bir sınav geçirmenizi temenni ediyoruz. Türkiye’nin geleceği, aydınlık yüzü, umudu olan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.  (25.06.2021)
Devamı >>

Tüm Yerel Sen Başkanlar Kurulu Ankara’da toplandı.

Tüm Yerel-Sen Başkanlar Kurulu Ankara’da Genel Merkez toplantı salonunda toplandı. (24.06.2021)
Devamı >>

KAZANDIK!

Pandemi döneminde genelge gereği idari izinli sayılan Zabıta Memuru'nun maktu mesai ücretinin ödenmemesi ile ilgili açmış olduğumuz davayı kazandık.  (08.06.2021)
Devamı >>

Ayasofya imamı hakkında suç duyurusunda bulunduk

28.05.2021 tarihinde Atatürk’e Hakaret eden Ayasofya imamı Mustafa Demirkan hakkında suç duyurusunda bulunduk. (01.06.2021)
Devamı >>

BAŞVURUMUZ SONUCUNDA ZABITA MEMURLARI AŞILANIYOR.

16.04.2021 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı’na Zabıta Memurlarının aşılanması ile ilgili talebimiz sonuç verdi. (26.05.2021)
Devamı >>

1 Mayıs Birlik Mücadele ve Dayanışma Günü’nde Taksim Meydanı’ndaydık.

Selam olsun zulme ve sömürüye başkaldıranlara, Selam olsun alın terinin hakkını arayanlara! Selam olsun emekçiye, işçiye, çiftçiye, emekliye (01.05.2021)
Devamı >>

1 MAYIS ÖNCESİ TALEPLERİMİZ

1 MAYIS’TA TÜM EMEKÇİLER ADINA TALEPLERİMİZ (30.04.2021)
Devamı >>

1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun

1 Mayıs işçi ve emekçi bayramı, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, beraberlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günüdür. Dünyada pek çok ülkede, resmi tatil olarak kabul edilmektedir. Türkiye’de ise ilk kez 1923’de resmi olarak kutlanmıştır. 2008 yılında “Emek ve Dayanışma Günü” olarak kutlanması kabul edilmiştir. 22 Nisan 2009’da TBMM’de kabul edilen 5892 sayılı yasanın 27 Nisan 2009’da resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmesi ile 1 Mayıs resmi tatil ilan edilmiştir.  (30.04.2021)
Devamı >>

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

 (22.04.2021)
Devamı >>

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY’ı ziyaret

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit GÜLER, Aydın Şube Başkanı Ertuğrul TEMEL ve şube yönetimi Aydın Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ederiz. (01.04.2021)
Devamı >>

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞI’NA

5393 Sayılı Belediye Kanunun 51. ve 52. Maddeleri gereği Zabıta, İtfaiye ve Güvenlik Hizmetlerinde çalışanlara ödenmesi gereken Maktu Mesai ücretlerinin ve Ek ödemelerin emekli keseneklerine dolayısıyla emekliliklerine yansımasını sağlamak amacıyla değişiklik yapılması ile ilgili kanun teklifi hazırlanarak mecliste grubu bulunan siyasi partilere gönderilmiştir.  (29.03.2021)
Devamı >>

İzmir Menderes Belediyesi örgütlenme çalışmaları

Tüm Yerel Sen Genel Mali Sekreteri Çetin SAYGI, Genel Örgütlenme Sekreteri Tarık CUCUNEL, Avukat Burak ÇELEBİCAN ve İzmir 1 NO'lu Şube Yöneticileri Seval KONUŞMAZ, Veli ÖZER, Murat ÖZHAN ve Tarık ÖZEN ile birlikte İzmir Menderes Belediyesi örgütlenme çalışmaları yürütülmektedir. (26.03.2021)
Devamı >>

Asat Genel Müdürlüğünde Toplantı yapılarak konfederasyon ve sendikamız hakkında bilgiler verildi.

Birleşik Kamu İş Genel Başkanı Mehmet BALIK, Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit GÜLER, Genel Sekreter Arap MUCUR ve Antalya Şube Başkanı Demet KURUPINAR Asat Genel Müdürlüğünde çalışan memur ve sözleşmeli memurlar ile toplantı yapılarak konfederasyon ve sendikamız hakkında bilgiler verildi. (26.03.2021)
Devamı >>

Ataşehir Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret

Tüm Yerel Sen MYK Üyeleri Gül MUTLU ve Savaş ÇERKEZ, İstanbul 4 No’lu Şube Başkanı Gürhan KEÇELİ, Yönetim Kurulu Üyeleri Cafer BAYSAL ve Maşallah KALKAN ile beraber Ataşehir Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek örgütlenme çalışmalarına katıldılar. Misafirperver tüm amirlerimize ve Anadolu Yakası Zabıta Müdürü Sayın Nazan BAŞELLİ’ye teşekkür ederiz. (25.03.2021)
Devamı >>

İzmir Foça Belediyesi ile Toplu sözleşme imzaladı

İzmir Foça Belediye Başkanı Fatih GÜRBÜZ ile Tüm Yerel Sen İzmir 2 Nolu Şube Başkanımız Özgür IŞIK Foça Belediyesi emekçilerini kapsayan Toplu sözleşme imzaladı. Emeğin ve emekçinin her zaman yanında olan belediye başkanı Fatih GÜRBÜZ'e teşekkür ederiz. (25.03.2021)
Devamı >>

Menteşe Belediye Başkanlığında Sosyal Denge Sözleşmesinde artış

Menteşe Belediye Başkanlığında devam eden Sosyal Denge Sözleşmesinde artış için anlaşma sağlandı. Yapılan artış için Menteşe Belediye Başkanımız Sayın Bahattin Gümüş’e ve Sendikamız Muğla şube başkanı Salih Yıldız'a teşekkür ederiz. (23.03.2021)
Devamı >>

Antalya'da Örgütlenme Çalışmaları.

Genel Başkan Tamer Yiğit Güler, Genel Sekreter Arap Mucur'un da katılımıyla Antalya'da örgütlenme çalışmalarımız devam etmektedir. (23.03.2021)
Devamı >>

Yozgat Çayıralan Belediyesi Sosyal Denge Sözleşmesi

Yozgat Çayıralan Belediye Başkanlığı ile Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.  (22.03.2021)
Devamı >>

BASINA VE KAMUOYUNA

Anayasaya aykırı bu uygulamadan bir an önce vazgeçilmelidir! İstanbul Sözleşmesi ile beraber 6284 sayılı kanun da etkin bir şekilde uygulanmalıdır! Bir kadının daha katledilmesine tahammülümüz kalmamıştır (20.03.2021)
Devamı >>

Sosyal Denge Sözleşmesinde Üst Limit Tavan Tutarının ANAYASAYA AYKIRI olması nedeniyle dava açılmıştır

Danıştay 12. Dairesine Anayasa mahkemesine gönderilmek üzere sosyal denge sözleşmesinde üst limit tavan tutarın iptal edilmesi ile ilgili dava açılmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyrulur. (19.03.2021)
Devamı >>

18 Mart Çanakkale Zaferi

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz. Çanakkale Geçilmez! (17.03.2021)
Devamı >>

HUKUK ZAFERİ!

Malatya büyükşehir belediyesinde itfaiye personeline yemek yardımı verilmemesi üzerine açmış olduğumuz davayı kazandık. Üyelerimizin hakkını korumaya devam edeceğiz. Yaşasın Tüm Yerel-Sen (15.03.2021)
Devamı >>

Mücadelemizi Kazandık!

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve bağlı birimlerinde görev yapan üyelerimizden haksız ve hukuka aykırı olarak yetkili sendika adına kesilen dayanışma aidatlarının, açtığımız davalar sonucunda iptaline ve iadesine karar verilmiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesi’de mahkeme kararları sonrasında haklılığımızı anlamış, yapılan kesintileri durdurmuş ve tüm üyelerimize kesilen aidatları iade edeceğini bildirmiştir. Üyelerimizin hakkını korumaya devam edeceğiz. Yaşasın Tüm Yerel-Sen (05.03.2021)
Devamı >>

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Memur Kadın Çalışanlar İdari İzinli

Yetkili olduğumuz belediyelerde yapmış olduğumuz toplu iş sözleşmelerinde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününde memur kadın çalışanların idari izinli sayılmaktadır. (05.03.2021)
Devamı >>

Yaşasın Cumhuriyetimiz ve Cumhuriyet Devrimlerimizin adı olan Kadınlarımız.

Cumhuriyet Devrimleri, kadın erkek eşitliğinin adıdır. Cumhuriyet Devrimleri, kadınların ülkemiz de ekonomik ve toplumsal olarak var olmasının adıdır. Cumhuriyet Devrimleri, kadınların köle olarak görülmesine karşı eşit bir birey ve yurttaş olmasının adıdır. Cumhuriyet Devrimleri, kadınları hor gören gerici zihniyete karşı laik yaşamın adıdır. Cumhuriyet Devrimleri, kadınlarımızın katledilmesine, sömürülmesine karşı adaletin ve demokrasinin adıdır. Sömürüye ve baskıya İş cinayetlerinde katledilmeye Cinsel şiddete ve ayrımcılığa Gerici kuşatmalara karşı Yaşasın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Yaşasın Cumhuriyetimiz ve Cumhuriyet Devrimlerimizin adı olan Kadınlarımız.  (05.03.2021)
Devamı >>

Tüm Yerel Sen Merkez Yönetim Kurulu İstanbul’da toplandı.

Tüm Yerel Sen Merkez Yönetim Kurulu İstanbul’da toplandı. (04.03.2021)
Devamı >>

Milletimizin Başı Sağolsun

Bingöl'den Bitlis Tatvan'a giden askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Askerlerimize rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralı Askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun. (04.03.2021)
Devamı >>

3 Mart 1924 Devrim Yasaları'nın Kabulü

Çağdaş, demokratik, laik ve hukukun üstünlüğüne dayalı devlet yapısının temelini oluşturan DevrimYasaları'nın kabulünün 97. yıl dönümü kutlu olsun. #tümyerelsen (03.03.2021)
Devamı >>

Hocalı Katliamı

29 yıl önce tarihe kara bir leke olarak geçen Hocalı katliamı’nda şehit edilen Azerbaycanlı kardeşlerimizi rahmetle anıyoruz. Unutmadık,unutturmayacağız... (26.02.2021)
Devamı >>

Hasan Ali YÜCEL’in ölüm yıldönümünde saygıyla anıyoruz.

Türk aydınlanmasının öncülerinden, eski Milli Eğitim Bakanlarından Öğretmen, Yazar Hasan Ali YÜCEL’in ölüm yıldönümünde saygıyla anıyoruz. (26.02.2021)
Devamı >>

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Sosyal Denge Tazminatı'na yönelik sözleşme imzalandı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Yönetimi, Genel Başkanımız Tamer Yiğit Güler, Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Gn. Bşk. Mehmet Balık, Antalya Şube Bşk. Demet Kurupınar ile bir araya gelerek Sosyal Denge Tazminatı'na yönelik sözleşmeyi imzalandı. (22.02.2021)
Devamı >>

Kemer Belediye Başkanı Sayın Necati Topaloğlu'na ziyaret

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler ve Birleşik Kamu İş Konfedarasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile bir araya geldi.  (22.02.2021)
Devamı >>

Konyaaltı Belediye Başkanı Sayın SEMİH ESEN'e Ziyaret

Konyaaltı Belediye Başkanı Sayın SEMİH ESEN'e Ziyaret (22.02.2021)
Devamı >>

Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Ümit Uysal'a Ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Ümit Uysal'a Ziyaret (22.02.2021)
Devamı >>

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret

Genel Başkanımız Tamer Yiğit Güler ve Antalya Şube Bşk. Demet Kurupınar ile birlikte Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret ederek, İstişarede bulundular. Misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. (22.02.2021)
Devamı >>

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i ziyaret

Genel Başkanımız Tamer Yiğit Güler ve Antalya Şube Bşk. Demet Kurupınar ile birlikte Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i ziyaret ederek, İstişarede bulundular. Misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. (22.02.2021)
Devamı >>

TBB İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜR’Ü ÇİĞDEM KARİP’E ANLAMLI ZİYARET.

Genel Başkanımız Sn. Tamer Yiğit Güler, Tüm Yerel Sen Genel Merkez Denetleme Kurul üyemiz Sinan Küçükyılmaz, Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Başkanımız Halil Sevil’den Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Şube Müdürü ve Eski Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Yönetim Kurulu üyemiz Çiğdem Karip’e anlamlı ziyaret. (05.02.2021)
Devamı >>

TÜM EMEKÇİLERİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi. TESKİ Genel Müdürlüğü ve Trakya Belediyeler Birliği Yetkili Memur ve Sözleşmeli Memur Sendikası olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Kadir Albayrak’ın ve TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz’ün katılımı ile gerçekleşen Tüm Yerel-Sen Genel Başkanımız Sn. Tamer Yiğit Güler, Tüm Yerel-Sen Genel Merkez Denetleme Kurul üyemiz Sinan Küçükyılmaz, Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Avukatımız Gamze Alev Baydemir Orman,Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Başkanımız Halil Sevil ve Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz Ali Şahin Gülen, Aytaç Döldöş, Ahmet Alp ile birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iş yeri temsilcilerimiz Özlem Çebi Saka, Selma Kayabaşı’nın katılımları ile toplu iş sözleşmemiz imzalanmıştır. Tüm memurlarımıza hayırlı uğurlu olsun. (05.02.2021)
Devamı >>

CHP TEKİRDAĞ İL BAŞKANI VE YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

Genel Başkanımız Sn. Tamer Yiğit Güler, Tüm Yerel Sen Genel Merkez Denetleme Kurul üyemiz Sinan Küçükyılmaz,Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Başkanımız Halil Sevil ve Şube Yönetim Kurulu üyemiz Aytaç Döldöş ile birlikte Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Avukatımız Gamze Alev Baydemir Orman’nın katılımı ile Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Sn.Şener Saygı’ya ziyaret’te bulunduk. Sendikamız ve Yerel yönetimlerimiz hakkında istişareler yapıldı ayrica yeni binasına taşınan CHP Yönetimine ve Örgütüne hayırlı olsun diliyoruz.. İstiklal Marşımız bulunduğu ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Gençliğine Hitabesinin’de bulunduğu tablo hediye edildi. (05.02.2021)
Devamı >>

CHP SÜLEYMANPAŞA MERKEZ İLÇE BAŞKANI AYCAN GÜNDÜZ’E ZİYARET

Genel Başkanımız Sn.Tamer Yiğit Güler, Tüm Yerel Sen Genel Merkez Denetleme Kurul üyemiz Sinan Küçükyılmaz,Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Başkanımız Halil Sevil ve Şube Yönetim Kurulu üyemiz Aytaç Döldöş ile birlikte Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Avukatımız Gamze Alev Baydemir Orman’nın katılımı ile Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa Merkez ilçe Başkanı Sn. Aycan Gündüz’e ziyaret’te bulunduk. İstiklal Marşımız ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Gençliğine Hitabesinin bulunduğu tablo hediye ettik. (05.02.2021)
Devamı >>

EĞİTİM-İŞ SENDİKASINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

Genel Başkanımız Sn. Tamer Yiğit Güler,Tüm Yerel Sen Genel Merkez Denetleme Kurul üyemiz Sinan Küçükyılmaz,Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Başkanımız Halil Sevil ve Şube Yönetim Kurulu üyemiz Aytaç Döldöş ile birlikte Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Avukatımız Gamze Alev Baydemir Orman’nın katılımı ile Eğitim-İş Sendikası Tekirdağ Şube Başkanı Sn. Barış Özer ve Şube Yönetim Kuruluna yeni sendika binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk, Sendikal konular hakkında istişare sağlanarak başarılar diledik. Birleşik Kamu-iş Konfederasyonu Kardeş sendikamız olarak her zaman birlikte daha güçlü adımlar atacağımızı ve sendikal mücadelemizin devam edeceği dile getirdik. Ayrica Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu ve Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Atatürk Köşesi tablosunu hediye ettik çalışmalarında başarılar diledik. (05.02.2021)
Devamı >>

CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ İLHAMİ ÖZCAN AYGUN’A ZİYARET.

Genel Başkanımız Sn. Tamer Yiğit Güler,Tüm Yerel Sen Genel Merkez Denetleme Kurul üyemiz Sinan Küçükyılmaz,Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Başkanımız Halil Sevil ve Şube Yönetim Kurulu üyemiz Aytaç Döldöş ile birlikte Tüm Yerel-Sen Tekirdağ Şube Avukatımız Gamze Alev Baydemir Orman ile birlikte CHP Tekirdağ Milletvekili İhami Özcan Aygun’u ziyaret’te bulunduk. (05.02.2021)
Devamı >>

Uğur Mumcu 24 Ocak 1993

Aydın Türk gazeteci, araştırmacı ve yazar Uğur Mumcu’yu katledilişinin 28. yılında saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz.  (23.01.2021)
Devamı >>

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Zeydan KARALAR'ı ziyaret

sayın Zeydan KARALAR'ı ziyaret (21.01.2021)
Devamı >>

Balıkesir Manyas Belediyesinde toplu iş sözleşmesi

toplu iş sözleşmesini %20 zam yaparak imzaladık (21.01.2021)
Devamı >>

Çukurova Belediye Başkanı sayın Soner ÇETİN'i ziyaret

Çukurova Belediye Başkanı sayın Soner ÇETİN'i ziyaret ederek yerel yönetim emekçilerinin sorunları ve çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverliğinden dolayı sayın başkana teşekkür ederiz. (19.01.2021)
Devamı >>

ENFLASYON FARKINA GÖRE ZAM, “SIFIR ZAM” DEMEKTİR.

Maaş zammı+Enflasyon farkı+Refah payı memurun olmazsa olmazıdır.Açıklanan oranla emekçiler ezilmiştir. Kendinizin çalıp kendinizin oynadığı toplu sözleşme hukuku değişmelidir. Haklı taleplerimiz göz ardı edilemez. (04.01.2021)
Devamı >>

GENEL BAŞKANIMIZ TAMER YİĞİT GÜLER'DEN YENİ YIL MESAJI

 (31.12.2020)
Devamı >>

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Tüm acı ve üzüntülerin geride kaldığı, yepyeni umutların yeşerdiği sağlık, mutluluk ve huzur dolu yeni bir yıl diliyoruz. #tumyerelsen (31.12.2020)
Devamı >>

Zabıta ve İtfaiye emekçilerine aşı önceliği

Zabıta ve İtfaiye emekçilerine aşı önceliği  (09.12.2020)
Devamı >>

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü (09.12.2020)
Devamı >>

Basın İlan Kurumu, Cumhuriyet Gazetesi'ne 110 günlük ilan yasağı

Basın İlan Kurumu, Cumhuriyet Gazetesi'ne 110 günlük ilan yasağı (08.12.2020)
Devamı >>

GENEL BAŞKANIMIZ TAMER YİĞİT GÜLER'DEN CUMHURİYET GAZETESİ'NE UYGULANAN İLAN YASAĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

GENEL BAŞKANIMIZ TAMER YİĞİT GÜLER'DEN CUMHURİYET GAZETESİ'NE UYGULANAN İLAN YASAĞI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA (08.12.2020)
Devamı >>

5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ

 (05.12.2020)
Devamı >>

Antalya Kumluca Belediyesi toplu iş sözleşmesi

Antalya Kumluca Belediyesi toplu iş sözleşmesi (05.12.2020)
Devamı >>

4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ

4 ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ (04.12.2020)
Devamı >>

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ (03.12.2020)
Devamı >>

KADINA YÖNELİK ŞİDDETE HAYIR!

Birleşmiş Milletler’in 1999’daki kararı ile her yıl 25 Kasım tarihi “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Dayanışma Günü” olarak ilan edilmiştir. (25.11.2020)
Devamı >>

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ (24.11.2020)
Devamı >>

ÖRGÜTLÜ MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR, DEVAM EDECEK!

 (24.09.2020)
Devamı >>

TÜM YEREL-SEN 7 YAŞINDA

TÜM YEREL-SEN 7 YAŞINDA (09.09.2020)
Devamı >>

1-7 EYLÜL ZABITA HAFTASI

 (01.09.2020)
Devamı >>

64. ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN!

 (06.08.2020)
Devamı >>

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI DERHAL İSTİFA ETMELİDİR!

Tüm Yerel Sen olarak Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduk!  (28.07.2020)
Devamı >>

GÖREVDE YÜKSELME DEĞİL, YANDAŞA TORPİL!

 (09.07.2020)
Devamı >>

KRİZİN FATURASI EMEKÇİLERE ÇIKARILDI!

 (03.07.2020)
Devamı >>

GIDA FİYATLARINDAKİ YÜKSELİŞ HAZİRAN AYINDA DA DEVAM EDİYOR!

 (28.06.2020)
Devamı >>

SAVUNMA SUSTURULAMAZ!

 (23.06.2020)
Devamı >>

AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI'NA YAZDIĞIMIZ YAZILAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 (19.06.2020)
Devamı >>

TELE 1 Ankara Temsilcisi İsmail DÜKEL'i ziyaret ettik!

 (19.06.2020)
Devamı >>

BİRLEŞİK KAMU İŞ KONFEDERASYONU'NDAN 2020 MAYIS AYI HABER BÜLTENİ

 (27.05.2020)
Devamı >>

KAZA, KADER, FITRAT DEĞİL, CİNAYET! SOMA'YI UNUTMADIK!

 (13.05.2020)
Devamı >>

HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLU OLSUN!

 (12.05.2020)
Devamı >>

Çanakkale Umurbey Belediyesi'nde toplu sözleşme imzalandı!

Tüm emekçilere hayırlı olsun.  (12.05.2020)
Devamı >>

KONAK BELEDİYESİ İLE SENDİKAMIZ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI!

 (12.05.2020)
Devamı >>

MUĞLA'DA MARMARİS VE DATÇA BELEDİYELERİNDE SENDİKAMIZ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI!

Tüm emekçilerimize hayırlı olsun.  (12.05.2020)
Devamı >>

ÇANAKKALE ÇARDAK BELEDİYESİ İLE SENDİKAMIZ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI!

 (12.05.2020)
Devamı >>

İTFAİYE VE ZABITA EMEKÇİLERİNİN ANAYASAL HAKLARININ YENİDEN DÜZENLENMESİ GEREKMEKTEDİR!

 (11.05.2020)
Devamı >>

Barolar ve TMMOB’un yanındayız!

 (09.05.2020)
Devamı >>

ACI HABER BİTLİS’DEN

 (03.05.2020)
Devamı >>

YAŞASIN 1 MAYIS!

 (28.04.2020)
Devamı >>

GENEL TİS VE HUKUK SEKRETERİ ÇERKEZ: ZABITA EMEKÇİLERİNE YIPRANMA PAYI VERİLMELİDİR!

 (21.04.2020)
Devamı >>

KÖY ENSTİTÜLERİNİN KURULUŞUNUN 80. YILI KUTLU OLSUN!

 (17.04.2020)
Devamı >>

BASINA VE KAMUOYUNA: BAYRAMDA EMEKÇİLERE İKRAMİYE VERİLMESİ YÖNÜNDE DÜZENLEME YAPILMALIDIR!

 (16.04.2020)
Devamı >>
Şubeler Tümü
ADANA ŞUBE
Şube Başkanı : Seniha SOYLUGAN
ANKARA ŞUBE
Şube Başkanı : Hüseyin YILMAZ
ANTALYA ŞUBE
Şube Başkanı : Demet KURUPINAR
AYDIN ŞUBE
Şube Başkanı : Mehmet BOZKURT
BALIKESİR ŞUBE
Şube Başkanı : Sezer YILDIZ
EDİRNE ŞUBE
Şube Başkanı : Mümin Tolgahan ARİCANLİ
ESKİŞEHİR ŞUBE
Şube Başkanı : Caner ÖZCAN
HATAY ŞUBE
Şube Başkanı : Engin Mansuroğlu
İSTANBUL 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : BURAK UZUNTAŞ
İSTANBUL 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : MUAMMER HANTAL
İSTANBUL 3 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Sezgin SEVİNÇ
İSTANBUL 4 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Gürhan KEÇELİ
İZMİR 1 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Bülent TEKİN
İZMİR 2 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Özgür IŞIK
İZMİR 3 NOLU ŞUBE
Şube Başkanı : Ergül GÜLMEZ
KIRKLARELİ ŞUBE
Şube Başkanı : SALİH CANBAZ
MUĞLA ŞUBE
Şube Başkanı : SALİH YILDIZ
TEKİRDAĞ ŞUBE
Şube Başkanı : Halil SEVİL
Adıyaman İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Afyonkarahisar Temsilciliği
Şube Temsilcisi : FAHRİ SELVİ
Amasya İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Ardahan Temsilciliği
Şube Temsilcisi : KEMAL ODABAŞI
Bilecik Temsilciliği
Şube Temsilcisi : SEZGİN ERDEM
Bolu Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İSMAİL TELKEŞ
Burdur Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MESUT ÇÖREKLİ
Çanakkale Temsilciliği
Şube Temsilcisi : HASAN KART
Çorum Temsilciliği
Şube Temsilcisi : AHMET TARHAN
Denizli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : SÜLEYMAN ÇİZMECİ
Erzurum İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Isparta Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Karabük Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Karaman Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Kars Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Kayseri Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TAYFUN DİNÇER
Kırşehir Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ERTUĞRUL VAR
Kocaeli Temsilciliği
Şube Temsilcisi : CİHAN ALKAN
Konya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İSMAİL SATAR
Malatya Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İdris Aslan
Manisa Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Mersin Temsilciliği
Şube Temsilcisi : SÜLEYMAN SARISOY
Nevşehir İl Temsilciliği
Şube Temsilcisi : GAZANFER YAPAR
Niğde Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Recep Üstüntaş
Ordu Temsilciliği
Şube Temsilcisi : YUSUF BAŞTA
Osmaniye Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Rize Temsilciliği
Şube Temsilcisi : İRFAN HACIOĞLU
Samsun Temsilciliği
Şube Temsilcisi : TÜRKER DİZDAR
Sinop Temsilciliği
Şube Temsilcisi : MURAT ERSOY
Sivas Temsilciliği
Şube Temsilcisi : Şevki KABASAKAL
Tokat Temsilciliği
Şube Temsilcisi : BÜLENT TÜREM
Trabzon Temsilciliği
Şube Temsilcisi : ŞADAN TOSUN
Uşak Temsilciliği
Şube Temsilcisi : KENAN KARA
Yalova Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Yozgat Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Zonguldak Temsilciliği
Şube Temsilcisi :
Yazarlarımız
Hızlı Erişim
Bilgi & Belgeler Tümü